Poděkování

5.4.2017

Poděkování

Milí Jirsovi, chtěla bych vám ještě jednou moc poděkovat za dvě krásně prožitá dopoledne. Byl to zážitek nejen pro děti, ale i pro nás. Jak moc to děti oslovilo vidíte z obrázků v příloze. Je to jen pár prvních z odpoledne. Posílám také několik fotografií.

za školku v Horní Nové Vsi M: Grohová

Barča Šenkyříková napsal(a) recenzi na Dotkni se křídel - Hvězdičky (5)

3 prosinec v 6:43 ·

Chtěla bych moc poděkovat sokolníkům a všem účinkujícím z Dotkni se křídel za sebe a děti ze ZŠ Brodek u Prostějova. Děti i my učitelé jsem byly přímo nadšeni jejich prací a smyslem pro humor. Děti budou ještě dlouho vzpomínat a doufáme, že nás brzy navštívíte znovu. Ještě jednou moc děkujeme za super přístup, zábavu a práci, kterou jste odvedli.


Jana Bašistová 28 leden 2017 v 17:58

Moc děkujeme za návštěvu s Vašimi ptačími kamarády v naší škole. Dozvěděli jsme se mnoho nových informací ze života dravců, o jejich zvycích a schopnostech. Zhlédli jsme ukázky práce s dravci, prohlédli jsme si sokolnické pomůcky.Trpělivě jste zodpověděli všechny všetečné otázky našich dětí. Moc děkujeme za příjemně strávený čas a doufáme, že si naše děti odnesly do života kousek Vaší lásky k přírodě. Jana Bašistová Základní a Mateřská škola Ovčáry